Про компанію

Сьогодні компанія KADO – це фірмовий знак якості. Компанія KADO заснована в 2008 році. Наша ціль – створити комфорт для кожного покупця. Компанія, яка пропонує високу якість і прихильність до кожного свого клієнта, як подарунок несуть на свято, дбайливо і з любов'ю.

Компанія KADO пропонує металопластикову продукцію високої якості і бездоганний сервіс. Асортимент включає не тільки металопластикові вікна та двері, а й комплектуючі до них такі як москітні сітки, ролети, жалюзі. Купити вікно ви можете відразу з москітною сіткою і жалюзі в розмір. Вам буде дуже зручно замовивши вікно отримати і москітну сітку одним замовленням. Понад 13 років ми докладаємо максимальних зусиль, щоб покупка металопластикових вікон була для Вас простим і максимально надійним процесом.

Наша команда фахівців надає повний цикл послуг: консультація і підбір, заміри та візуалізація, продаж, установка вікон і дверей, гарантійне обслуговування. В роботі наші фахівці використовують тільки високоякісні матеріали та інструменти, проходять спеціальне навчання і постійне підвищення кваліфікації. Бригади досвідчених монтажників вже встановили не одну тисячу металопластикових вікон по всій Україні.

Ви можете замовити вікна чи двері за дуже вигідною ціною у нас на сайті, є попередній прорахунок по телефону. Зробивши замір самостійно, просто передайте дані по телефону нашому менеджеру, і отримаєте попередню вартість вашого замовлення за 5 хвилин.
ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ
Наша компанія виготовить вікна/двері під Ваш індивідуальний розмір. Вам не потрібно шукати, наш майстер зробить виміри і передасть їх у виробництво, а найкоротші терміни виготовлення не змусять вас довго чекати. Якщо Вам потрібно вікно нестандартного розміру, немає приводу для занепокоєння, телефонуйте нам, наші фахівці допоможуть вирішити це питання.
Замовляйте вікна від надійного виробника, металопластикові вікна, двері, підвіконня та комплектуючі до них. Ви можете замовити також москітну сітку або жалюзі. Також на нашому сайті є величезний вибір вхідних дверей.

Купити вікно або двері за найнижчою ціною з безкоштовною доставкою по Україні – дуже просто з компанією KADO. Київ, Черкаси, Харків, Чернігів або Дніпро – Ви можете замовити металопластикове вікно або металопластикові двері, виготовляємо металопластикові конструкції під замовлення.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Нам подобається працювати, щоб ви були задоволені на всі 100%! Для оптових покупців у нас створена гнучка система знижок і переваг. Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте надійного партнера і вірного компаньйона, підтримку і допомогу на довгий термін.